Doğalgaz ProgramıDoğalgaz Şektöründe Tek Taahhüt Takip ve Muhasebe Entegreli Program

Keşif, Teklif, Sözleşme ve Projeden oluşan program muhasebe modülü ile entegre çalışır. Müşterinin Keşif talebinin kayda alınması ile işe başlanır. Sonrasında gidilen keşif için teklif hazırlanır. Teklifte kombiden radyatörlere,yapılacak işlerden ödeme planına kadar tüm detaylar yazılır. Hem Keşif hem de teklif çıktısı alınabilir. Teklif olumlu ise otomatik sözleşmeye dönüştürülür. Sözleşme aşamasında usta bilgileri, hak edişleri girilebilir. Proje, röleveden başlayarak gaz açımını yada devreye almaya kadar tarihleri ile takip edilebilinir. Programdan toplu SMS gönderebilirsiniz. Gaz açım içim için müşteriye SMS gönderebilirsiniz.

Sözleşme ve usta iş emri formlarını otomatik basabilirsiniz.

Sözleşmesini yaptığınız müşterinin tüm cari hareketini (nakit,çek,senet,banka) ve fatura,irsaliyesini takip edebilirsiniz. Sözleşme ve teklif aşamasında sınırsız malzeme girip maliyet analizi yapabilir, malzeme listesini irsaliye ve faturaya aktarabilirsiniz. Senetleri yine sms ve mail ile hatırlatma olanağı sunar. İş emri (servis) modülü ile servis yada eksik işlerinizi takıp edebilirsiniz. Cari ekstre, fatura, dekont gibi tüm çıktılarınızı tek tuşla mail olarak atabilirsiniz. Malzeme satışında müşterilere ürüne göre özel fiyat tanımlayabilirsiniz.

Doğalgaz Programı 2500 TL+Kdv

Online olarak çalışan programımız mevcuttur. İstediğiniz heryerden bilgilerinize erişebilirsiniz.
Web siteniz ile entegre sağlayıp; Keşif bilgilerinizi Web sitenizde yayınlayabilirsiniz.
Modüller olarak aynı modülleri içermektedir.

Online olan programımız aynı zamanda efatura-earşiv uyumludur. Yanı direk faturayı efatura-earşiv olarak tek tuşla gönderebilirsiniz.

Şubeleriniz için artık server kurma derdinden ve maliyetinden sizleri kurtarıyoruz. İnternetin olduğu her yerden programa erişebilirsiniz. Android telefon ve tabletlerden programı kullanabilirsiniz.

Online Doğalgaz Programı 7000 TL+Kdv

Hemen Satın Al

Doğalgaz Programı Modülleri Tıklayınız.

Dogalgaz Programı Referansları